logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie TP-Link TL-WA855RE. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu TP-Link TL-WA855RE.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu TP-Link TL-WA855RE liczba opinii klientów wynosi 220, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 213, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.4.2019

Produkt godny polecenia. Jeśli masz dobry router i twoje prędkości w połowie zasięgu wynoszą 50mb/s to prędkość tego repeatera będą wynosić do 25 mb/s i będą spadać podczas obciążenia czyli np. pobierania. Dlatego najlepiej kupić coś z wifi AC, które pozwala na jednoczesny odbiór i przesył przez dwa moduły a nie jeden tak jak tutaj. Do podstawowego otwierania stron www jak i oglądania filmów wystarczy, ale nie spodziewajcie się za wiele.

4.12.2020

U mnie w domowych warunkach sprawdza się doskonale - router orange, światłowód, umiejscowiony na ścianie i w związku z tym słaby zasięg na parterze domu. Wzmacniacz zamontowany w gniazdku, skonfigurowany przez aplikację działa super, zasięg na parterze w każdym miejscu prawie idealny. Polecam!

5.9.2020

Czytałem wiele skrajnych ocen jedne pozytywne inne negatywne. U mnie sprawuje się świetnie mimo bardzo grubej ściany prawie 0,9m przez 2 tygodnie od uruchomienia pracuje non stop i nie było z nim żadnego problemu. Na telefonie brak zasięgu a wzmacniacz bez problemu je wychwytuje. Polecam

13.10.2021

Działa, nie zawiesza się, nie przegrzewa, ciągnie sygnał z routera oddalonego o jakieś 8m, dobrze zbrojony i izolowany styropianem strop i jedną ścianę z 24cm supporex. Emituje sygnał na jakieś 15m, dystans też rozdzielany przez grube ściany, zbrojenie, tynki, płytki itp.

27.8.2020

Może nie jest to demon prędkości ale jakoś sobie radzi. Używam takiego ze dwa, może trzy lata i jakoś daje radę. Na solidność obudowy też nie ma co narzekać. Jak się nim nie rzuca dalej niż 30m to jest ok. (To był żart :D). Generalnie za tą kasę to może być.

25.10.2020

W porządku, konfiguruje się właściwie sam. Niezły zasięg, router mam na parterze domu z lat 80-tych więc dość mocno "zabetonowany", repeater na piętrze. Sygnał jest zadowalający nawet w piwnicy i na zewnątrz budynku. Polecam.

8.8.2021

Działa rewelacyjnie. Sygnał jest mocny i stabilny. Podłączenie banalnie proste. Dobrze wygląda. Router mamy na 2 piętrze w domu, a repater na parterze (po drodze 2 stropy i parę ścian) i wszystko działa jak należy. Polecam

16.4.2021

Dzięki niemu mam zasięg w całym domu (zasięg jest teraz dwa razy większy przy grubych ścianach z cegły). Bardzo prosty w konfiguracji (polecam od razu zrobić aktualizację oprogramowania do najnowszej wersji)

19.4.2020

Produkt , spełnia swoje oczekiwania, nawet kiedy dioda sygnałowa świeci na czerwono to prędkość internetu na zewnątrz jest taka sama jak w pomieszczeniu , a odległość od routera jest znacząca.

23.2.2021

O dziwo, działa, przy czym najlepszy efekt uzyskuję dzięki podłączeniu urządzania końcowego po kablu, działa to lepiej niż przesyłanie netu przez sieć elektryczną, same z tym problemu

14.10.2020

Kupiłem bardziej w roli access point do urządzenia nie wymagającego kosmicznych prędkości, więc narzekać nie mogę.Przy zakupie proszę wziąć pod uwagę, że transfer znacznie spada

1.9.2021

Super, pomógł w przesyle sygnału z routera dalej. Bo u mnie Orange słabo dziala a wzmacniacz daje mi możliwość korzystania z internetu bez problemów z przerywaniem łącza.

15.2.2021

To jest jakość, łatwa konfiguracja, w miarę dobry zasięg. niby te antenki malutkie ale mieszkanie w bloku ogarniają na trzy pomieszczenia obok.

31.3.2021

Bardzo dobry produkt. Działa jak należy, sporo opcji do konfiguracji w apce. Używany w domu 400m, razem z innym AP pokrywa praktycznie wszystko

13.9.2021

Niezawodne urządzenie, działa stabilnie. Zazwyczaj używam go do stworzenia internetu przewodowego kiedy do dyspozycji mam tylko wifi

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności