logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tenda Wzmacniacz zasięgu sieci WiFi (A301). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tenda Wzmacniacz zasięgu sieci WiFi (A301).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tenda Wzmacniacz zasięgu sieci WiFi (A301) liczba opinii klientów wynosi 120, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 8, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 61, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.6.2020

Wzmacniacz sygnału działa wręcz super, bo po podłączeniu go 7 metrów od rutera, ale tuż przy telewizorze z połączeniem internetowym działanie telewizora jest super, bo bez żadnego braku połączenia, jak i dodatkowo połączenie mojego laptopa firmy HP jest super, no i błyskawiczne, bo z pełnym zasięgiem na całe 5 kresek, a bez tego zakupu czyli wcześniejsze miesiące jak i nawet lata zasięg był średni, a czasami nawet malutki, bo na jedną kreskę. Dodaję zdjęcie połączenia internetowego mojego telewizora firmy PHILIPS jak przesłuchuję portalu YouTube, a słucham codziennie wysłuchując moich ulubionych utworów mojego niestety nieżyjącego już piosenkarza poezji śpiewanej którym był wspaniały JacekKaczmarski.Polecam innym zakup tego wspaniałego urządzenia.
jeszcze

21.5.2019

Wczoraj kupiony i mogę szczerze polecić. U mnie na mieszkaniu z płyt żelbetonu miałem problem z zasięgiem WIFI i miałem bardzo słaby sygnał. Po zakupie tego urządzenia problem znikną ;) Mieszkanie 56m2 główny router na wejściu z UPC. Prosta konfiguracja przez przeglądarkę internetową, jest instrukcja w j. polskim.

4.11.2020

Podzielę się chętnie opinią bo polecam, używałem jako wzmacniacz wifi przez dłuższy czas bezproblemowo - wpięty bezpośrednio w gniazdko prądowe w ścianie, aktualnie po zmianie sieci na mesh Deco działa w drugim trybie, czyli jest jakby odbiornikiem wifi do telewizora, podłączony kablem LAN do TV.

17.5.2021

Fenomenalna jakość wzmacniacza!!!! U mnie łapie bidny zasięg z routera oddalonego o 40 metrów, w salonie za 80cm ściany (50cm cegła + 30cm ocieplenia) a sam router siedzi wewnątrz szafki. Ten bidny zasięg łapie i wzmacnia tak że można oglądać costa rica 4k na ogrodzie :DDDDDDD

Dobre tanie rozwiązanie aby lepiej rozprowadzić wifi w mieszkaniu/domu gdzie jest trochę ścian i większa powierzchnia. Z jednej strony mam router, z drugiej punkt dostępu i teraz w całym mieszkaniu można się łatwo połączyć z siecią a i prędkość jest bardzo dobra.

18.5.2021

Spełnia wymagania, rzeczywiście jakość sygnału się poprawiła. Ruter mam na parterze, wzmacniacz bezpośrednio nad nim na pierwszym piętrze. I po zpomontowaniu sygnał dociera do każdego pomieszczenia. Poza tym bajecznie prosta instalacja. Polecam

Punkt jest banalnie prosty do skonfigurowania i szybko działa. Przy necie 200mbit i tak nie wykorzystam na razie pełnego potencjału. W każdym bądź razie okazał się tanim rozwiązaniem aby net doprowadzić łatwo na piętro, wifi zasuwa teraz aż miło.

29.3.2021

Jeżeli ktoś nie ma większych wymagań, to jest super! Natomiast nie pracuje z routerem, który ma włączony filtr MAC adresów (oczywiście po dodaniu adresu extendera do listy). W trybie ekstendera też nie ma filtrowania MAC - tutaj trochę słabo...

4.3.2021

Produkt absolutnie genialny. Dom 100m2, router na piętrze, sieć wifi LTE w całym domu jednak wczytywanie np filmów w tv było problemem. Po zainstalowaniu wzmacniacza w salonie problem zniknął.

11.9.2021

ma dobry zasięg, wraz z routerem tenda super współpracuje, nie zrywa połączenia gdy przełącza, nie mam z nim problemów po przeszło tygodniu testów. Polecam zakup za tak śmieszne pieniądze.

15.5.2021

Wreszcie moja sieć odetchnęła :) Pracuje jako Repeter oraz AP. Super że można wpiąć do niego kabel sieciowy i "doświetlić" domowe WiFi. Pracuje bardzo stabilnie.

10.8.2021

Bardzo dobrze poprawia jakoś sygnału, miałem przed zakupem 3/4kreski zasięgu teraz już jest 4/4Predkosc bez wynosiła 2-3mb/sTeraz wartości pomiędzy 5-8mb/s

17.5.2021

Instalacja szybka i bezproblemowa, w domu na standardowe potrzeby rozszerzył wifi na dodatkowe pomieszczenia. Dobry stosunek jakości do ceny

30.6.2021

Jest OK jak na mały wzmacniacz, taki do dużego mieszkania albo niewielkiego domku jednorodzinnego. Łatwo się konfiguruje.

14.7.2020

Działa bardzo dobrze przy 130m2, oczywiście znacznie lepiej przy mniejszej powierzchni, ale szczerze mogę polecić.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności