logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fypryst Combo 402 Mg/361,8 Mg 3 Pipety Psy > 40Kg. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fypryst Combo 402 Mg/361,8 Mg 3 Pipety Psy > 40Kg.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fypryst Combo 402 Mg/361,8 Mg 3 Pipety Psy > 40Kg liczba opinii klientów wynosi 1, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.2.2020

Polecam! Skuteczny i w przystępnej cenie.Opinię o preparacie Fypryst Combo firmy KRKA mogę wystawić na podstawie pierwszej pipetki (dla psów o wadze 10-20kg), zastosowanej trzy miesiące wcześniej u pieska, który został wyrzucony przez ówczesnego właściciela. Z informacji, jakie udało mi się pozyskać od mieszkańców wsi, w której znalazłam Pirata, błąkał się w okolicy przez kilka tygodni. Był w fatalnym stanie i mocno zapchlony. Pierwszego dnia naszej znajomości, weterynarz zaaplikował Piratowi Fypryst Combo, który wybrałam spośród kilku proponowanych preparatów. Wstępnie brałam pod uwagę popularny preparat, znany mi wcześniej, stosowany przez 14 lat życia mojej suni. Jednak,z uwagi na wysoki koszt tej pierwszej wizyty Pirata w gabinecie wet, zapytałam o tańsze odpowiedniki. Ponieważ, producentem Fypryst Combo jest KRKA, dobra firma farmaceutyczna, nie zastanawiałam się dłużej. Strzał w dzisiątkę. Preparat Combo ma rozszerzone działanie. Poza pchłami i kleszczami, usuwa jaja, larwy i poczwarki pcheł. Pirat kolejnego dnia po aplikacji, był wolny od wszelkich insektów i zabezpieczony na 8 tygodni. Kolejna dawka, lżejszy preparat Fypryst w wersji podstawowej.
jeszcze

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności