logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Paradox Wodoszczelny Pilot Radiowy Rem15 (N5702). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Paradox Wodoszczelny Pilot Radiowy Rem15 (N5702).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Paradox Wodoszczelny Pilot Radiowy Rem15 (N5702) liczba opinii klientów wynosi 128, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 128, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.1.2018

Używam z padem do Xboxa. Parowanie ok - działa zawsze. Co do zasięgu, adapter wpięty z tyłu obudowy peceta zaczał gubić naciśnięcia klawiszy. Raz bylo ok, raz nie. Dopiero przepięcie na front panel zmniejszyło odległość od pada i działa bez problemu. Nie sprawdzałem jak adapter radzi sobie z wiekszą ilością podpiętych urzadzeń.

24.10.2018

Działa i co ciekawe wspiera kodek Apt-X pod Windows 10. Myslalem ze tylko adaptery na chipsecie CSR bedą to wspierać a tu mile zaskoczenie (testowane z FiiO BTR3)Zasieg bardzo dobry, jak inne tego typu adaptery, nie ma szału ale tez nie jest zle, spokojnie w mieszkaniu ogarania wiekszość pomieszczeń.

3.10.2018

Adapter początkowo zachowywał się dziwnie jednak po aktualizacji sterowników po sprawowaniu od razu łączy się z urządzeniem w moim wypadku kontrolerem od Xbox One S, łączy się również z telefonem który w windowsie 10 jest w stanie przejąć kontrole np nad muzyką jaka będzie odtwarzana. Duży plus :D

30.12.2017

Działa bez zarzutu, spokojne przez ścianę (czerwona cegła), kompatybilny z Windows 10. Najlepiej odinstalować wszystkie urządzenia Bluetooth i dopiero wtedy pobrać najnowsze sterowniki ze strony producenta, te z dołączonej płyty raczej odradzam.

16.4.2019

Jestem trochę zawiedziony prędkością transmisji, kupiłem żeby nie trzeba było łączyć komórki/aparatu kablem ale to bez sensu bo przy transmisji 3MB/s transmisja 5GB trwa prawie godzinę.Do transmisji dźwięku do słuchawek BT jest OK.

10.12.2019

Odbiornik sprawdza się świetnie, jednoczesne podłączenie kilku bezprzewodowych urządzeń to nie problem (sprawdzałem na dwóch). Jedyne czego się obawiałem to jego niemalże tandetna waga, ale okazuje się że wszystko działa jak należy

14.10.2019

Mały adapter Bluetooth 4.0 zbudowany na chipcie Broadcoma BCM2070AS. Działa w zasadzie bezproblemowo. Niestety, nie obsługuje trybu "Bluetooth Low Energy Peripheral", który czasem się przydaje do łączenia z telefonem.

13.6.2019

Adapter nie wymaga żadnej obsługi lub konfiguracji, łatwo łączy się z innymi urządzeniami. 4 gwiazdki bo czasem przerywa połączenie jeśli na linii adapter - głośnik bluetooth znajduje się człowiek.

7.4.2021

Moja przygoda z tym adapterem niestety nie była za ciekawa. Na początku miałem problem z jego instalacją, potem po update się wysypał. Jednak po bataliach wszystko działa jak powinno.

13.7.2020

Karta pozwala na podłączenie do komputera kilku urządzeń bluetooth jednocześnie na czym mi bardzo zależało. Instalacja automatyczna, niewielki rozmiar więc nie przeszkadza. Polecam.

15.4.2018

Dokładnie to, czego oczekiwałem od adaptera bluetooth do PC. Niezwykle szybko łączy się z dwoma Dualshock'ami 4 oraz słuchawkami bezprzewodowymi. Nie mam nic do zarzucenia. Polecam!

7.5.2019

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Adapter sprawuje się świetnie, nie ma najmniejszego problemu z parowaniem go ze słuchawkami, telefonem, głośnikiem czy padem od Xboxa One.

18.10.2020

Niewielkie przeszkody jak np. drewniana szafka potrafią zwiększyć opóźnienia co można odczuć podczas używania kontrolerów do gier, poza tym w porządku.

1.12.2018

Sprawuje się bardzo dobrze, do tej pory nie przerywał połączenia, pad podłączony tym adapterem do komputera po BT działa sprawnie i bez opóźnien.

15.4.2019

Adapter co prawda posiadam od ponad tygodnia, ale działa bez zarzutu z PC łącząc kilka urządzeń równocześnie. Poleca wszystkim niezdecydowanym!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności