logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie TP-LINK UB500 BLUETOOTH 5.0 ADAPTER. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu TP-LINK UB500 BLUETOOTH 5.0 ADAPTER.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu TP-LINK UB500 BLUETOOTH 5.0 ADAPTER liczba opinii klientów wynosi 311, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 292, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.1.2022

Instalacja jest bajecznie prosta, podpinając adapter do komputera automatycznie instalują się sterowniki (w moim przypadku wymagało to instalacji ze strony producenta). Po ponownym uruchomieniu komputera adapter był już sparowany i gotowy do pracy. Wszystkie urządzenia które BT wspierały, parowały się bez problemu i tutaj chciałbym zaznaczyć że w zależności od podpiętego sprzętu możemy zauważyć lekkie (chociaż jak ktoś jest pedantyczny w tym temacie to znaczące) rozsynchronizowane dźwięku z wyświetlanym obrazem. Na słuchawkach i głośniku (oba Marshall) praktycznie było to niewychwytywane, jednak w ramach "recenzenckiego" obowiązku wypada wspomnieć że na jednym urządzeniu audio opóźnienie wynosiło poniżej 0,5 sekundy (nie jest to w żaden sposób uciążliwe,chociaż zauważalne), jednak wina leży po technologii BT niż tego urządzenia. Tak, da się podpiąć pada od PS4 i jeżeli przyzwyczaicie się do wyświetlania ikon z Xboxa w grach, nie jest wymagane wgrywanie dodatkowych sterowników. Kończąc, jeżeli macie wolne 40-50zł warto się w takie cacko wyposażyć aby znacząco ograniczyć okablowanie w pomieszczeniu.
jeszcze

17.4.2022

Win 10 bez sterowników widziany jako zwykły adapter, sprzęt nie działał, nie wykrywał urządzeń. Pomogła dopiero instalacja sterowników TP-Link. Od tego momentu działa idealnie z telefonem Android i padem Xbox Series. Duży zasięg, pad od Xboxa bez problemu łapie 10m w prostej linii i przez 3 ściany. Nie zrywa połączeń, nie ma opóźnień w działaniu pada (co było dla mnie najważniejsze). Nie wiem jak z prędkościami, nie testowałem, ale w pełni spełnia zadanie do którego został kupiony (używanie pada Xbox na PC).

4.2.2022

Super poza jednym mankamentem. Podczas jego używania ze słuchawkami bezprzewodowymi traci się pierwsza sekunda dźwięku. Po zatrzymaniu filmiku na YT i kliknięciu play ominie was sekunda dźwięku. Jest to całkowicie nieużywalne. Słuchawki nie mają tego problemu z wbudowanym w laptopa adapterem bluetooth, telewizorem, telefonem - tylko z tym adapterem. Obszedłem opisany problem puszczając głuche nagranie w pętli w tle, przez co system ciągle nadaje "dźwięk".

10.4.2022

DZIAŁA. W WIn10 - bezproblemowo się zainstalował i jest identyfikowany. Startuje równo z systemem. Ze słuchawkami (na BT 4.1) szybko nawiązuje łączność i utrzymuje ją w całym mieszkaniu. Mały rozmiar pozwala na prawie niezauważane użytkowanie na co dzień, ALE nie zamierzam pozostawiać go w USB w trakcie przenoszenia w torbie, zresztą i BT myszki również wyjmuję. Generalnie OK. TP-Link to solidna firma i mam nadzieję, że posłuży lata

7.11.2021

Bezproblemowo działa z padem od Xbox Series X i słuchawkali Xiaomi Mi TSW Earphones 2S jednocześnie, żadnego rozłączenia pada czy zrywania dźwięku. Nie instalujcie tylko żadnych sterowników od producenta mając Windowsa 10, po prostu wepnijcie i sparujcie sprzęt.Na oryginalnym adapterze od M$ z zestawu z padem cały czas były problemy, czasami wytrzymał dwie godziny, czasami rozłączał trzy razy w minucie.

27.1.2022

Po prostu działa. Ogólnie rynek adapterów BT na USB jest delikatnie mówiąc ubogi. Większość to okrutne no-name, pół biedy jak mają dobrze zaimplementowany układ Realteka. Bywa z tym niestety różnie. Tu mamy jakąś markę, jakiekolwiek wsparcie, i wiemy, że po prostu działa (Win10). Jak dla mnie "najtańsza" opcja nad jaką warto się pochylić.

17.11.2021

Super, zmieniałem z bt 2.0 za 20zł na ten i od razu widać różnice, słuchawki Sonego które na bt za 2 dychy rozłączały się po 60cm i ledwo dźwięk przenosiły teraz normalnie mają zasięg na cały duży pokój i jeszcze trzymają za jedną ścianą. Dodatkowo używam do pada od x series. Jestem bardzo zadowolony ze zmiany.

2.4.2022

Działa dobrze ze słuchawkami na Bluetooth. Nie przerywa dźwięku, nie ma dużego opóźnienia. Jedynie jak jest podpięte z tyłu komputera (stacjonarnego) to trochę przerywa. Na Linuxie (Fedora 35) z kernelem 5.16 działa bez problemu. Nie testowałem na Windowsie. Wygląd taki sam jak na zdjęciach poglądowych.

7.5.2022

Używam do podłączenia głośnika BT do komputera stacjonarnego. W zasięgu jest ok, nie przerywa. Jeśli chodzi o zasięg, to nie pokrywa całego mieszkania, a nie jest ono duże. Może to wina budownictwa ("wielka płyta"). W dalszych częściach mieszkania są już przerwy w przesyłaniu muzyki do głośnika.

7.7.2022

Włożyłem do PC z Windows 11 i włączyłem kompa. Na pasku, koło zegarka pojawiła się niebieska ikona bluetooth. Po jej kliknięciu można było parować z urządzeniami - od razu sparowałem z telefonem. Nie musiałem instalować żadnych sterowników ze strony tp-link, tak jak napisali w instrukcji.

15.7.2022

Działa. Nie ma problemu z łącznością i wykrywaniem urządzeń. Niski pobór prądu, ale jeśli używamy w hubie usb, to zalecam niezależne dodatkowe zasilanie. Bez tego zasięg znacząco maleje i nie wykrywa urządzeń bluetooth. Nie jest to jednak wina adaptera!! Ten działa bardzo dobrze.

21.5.2022

Zdecydowanie polecam. Działa bardzo dobrze pod Windowsem 10/11 oraz Linuxem (trzeba zaktualizować jądro do wersji 5.15+). Mam do niego jednocześnie podłączone słuchawki Jabra, myszkę Logitech oraz gamepad Xbox. Nie ma żadnych problemów, przerywań, dużych opóźnień etc.

11.5.2022

Excelente quality, reliable brand and good price. There was a problem with my Laptop's bluetooth and this TP-LINK USB Adapter saved me. I tried other "white label" ones but their quality wasn't good. This one is very reliable with almost the same price.

1.3.2022

Daję 5 gwiazdek, ponieważ kupujący tak chwalili,u mnie nie działa na 2 komputerach ,z Windows 7 i 10, muszę posiedzieć dłużej nad tym, znajduje go wpiętego , ale nie łączy, trzeba posiedzieć trochę nad tym dłużej, sterowniki nowe nic nie pomogły.

7.3.2022

Działa bez problemu. Bluetooth w laptopie nie radził sobie gdy oddaliło się od niego na więcej niż 2-3m. Dzięki temu odbiornikowi mogę bez problemu korzystać z urządzeń z odległości ok. 10m (i to mając po drodze ścianę).

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności