logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie ScanVet Kalm Aid Płyn o smaku karmelowym 250ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu ScanVet Kalm Aid Płyn o smaku karmelowym 250ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu ScanVet Kalm Aid Płyn o smaku karmelowym 250ml liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.11.2013

Mimo, iż nie jest to lek to naprawdę działa. Mój psiak to straszny nerwus. Wcześniej każdy spacer był męczarnią i dla mnie i dla niego bo wystarczyło, że czegoś się przestraszył i zaczynała się szarpanina. Teraz psiak jest dużo spokojniejszy. Tak się nie pobudza szybko i dużo łatwiej się z nim pracuje. Wcześniej ze strachu rzucał się na każdego mijanego człowieka. Teraz jest znacznie spokojniejszy (mimo, że podajemy mniejszą dawkę niż wskazana do jego wagi). Po konsultacji z weterynarzem jestem pewna, że kalm aid jest bezpieczny dla mojego pupila a on jest mi wdzięczny bo teraz nasze spacery to czysta przyjemność :)

26.11.2013

produkt kupiłem dla kota - działa; nie otępia ale kot jest spokojniejszy

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności