logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Taotronics TT-BA09. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Taotronics TT-BA09.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Taotronics TT-BA09 liczba opinii klientów wynosi 103, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 82, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.5.2021

Świetna rzecz. Sprawdza się zarówno w transmisji sygnału z urządzenia (np. telewizora) do słuchawek bluetooth, jak i przy odbieraniu (nadajesz z komputera przez bluetooth, odbierasz na wieży audio). Czytałem opinie o opóźnieniu transmisji dźwięku w odniesieniu do obrazu. Opóźnienie faktycznie występuje, ale nie jest aż takie, żeby przeszkadzało w oglądaniu filmu (w zasadzie można je wyłapać tylko, jeśli słucha się przez słuchawki BT i porównuje dźwięk z grającymi głośnikami telewizora). Gdyby komuś jednak miało to przeszkadzać i chciał jednak mieć jeszcze mniejsze opóźnienie, niech kupi słuchawki Bluetooth obsługujące technologię aptX.

22.12.2020

Kupiłem ten adapter pod kątem używania słuchawek bluetooth z telewizorem i zależało mi na zminimalizowania opóźnień dźwięku względem obrazu, które są powszechnym problemem w przypadku standardowej technologii bluetooth. Dzięki wsparciu przez transmiter aptx- low latency i słuchawkom również z tą technologią, opóźnienia praktycznie nie istnieją. Wszystko jest idealnie synchronizowane. Poza tym adapter łączy się ze słuchawkami bez problemu i dostarcza dźwięk bez żadnych zniekształceń. Super!

26.2.2022

Jak na razie jestem bardzo zadowolony nie zauważyłem żadnych szumów ani przesterów może przez to że używam innych przewodów niż te dodane do urządzenia i ładuje go dobrą ładowarka a nie przez port usb z laptopa czy też innego urzadzenia przez które może ten szum powstawać albo choćby nawet przez kiepska instalacje elektryczną w domu.Urzadzenie jak najbardziej opłaca sie kupić za ta kase by cieszyć sie bezprzewodowy słuchaniem muzy z dobrym zasięgiem caly dom przez sporo ścian nie rozłącza.

22.10.2020

Urządzenie kupiłem jako odbiornik dźwięku wysyłanego z komputera stacjonarnego lub laptopa do wieży bez użycia kabli. Działa wyśmienicie, nie zrywa transmisji nawet z kilku metrów. Nie sprawdzałem funkcji nadawania (od początku działa jako odbiornik). Odejmuję gwiazdkę za bardzo krótki kabel zasilający w zestawie i brak ładowarki/zasilacza oraz za lekko słyszalny szum wyjścia analogowego (tylko podczas ciszy, normalnie nie do wychwycenia).

7.1.2022

Transmiter Taotronics TT-BA09 RX/TX jest mały. W zestawie były wszystkie przydatne kabelki. Telewizję odbieram przez światłowód, więc używam tunera. Po podłączeniu do telewizora za pomocą kabla optycznego występowało małe opóźnienie dźwięku lecz gdy podłączyłem do bezpośrednio do tunera za pomocą kabla optycznego wszystko jest ok, bez opóźnień. Tak jak oczekiwałem.

25.1.2022

Szybko się łączy, dobra jakość dźwięku, wbudowana bateria. Świetnie się sprawdza jako przekaźnik audio do wieży. Bardzo małe wymiary, co zdecydowanie nie wynika ze zdjęć - w rzeczywistości mieści się w małej damskiej dłoni. Z minusów krótki kabel optyczny dość miernej jakości i palcujące się boki urządzenia. Tak poza tym działa bez zastrzeżeń.

15.4.2021

Jakość bardzo dobra. Szkoda że brak wyświetlacza w tych pieniądzach i trzeba wszytko na czuja robić. Przydała by się możliwość podglądu stanu baterii oraz menu wyboru urządzenia przy parowaniu. Tak to trzeba wszytko wokół powyłączać przy parowaniu i trochę to drażni bo teraz co drugi sprzęt w domu ma bluetooth.

27.2.2021

Wszystko działa jak należy poza jedną małą rzeczą. Po wyłączeniu zasilania i ponownym włączeniu trzeba uruchomić urządzenie przyciskiem. Szkoda bo to psuje wygodę użytkowania. A się prosi żeby to zasilać z USB telewizora tylko po każdym włączeniu TV trzeba nacisnąć dodatkowy guziczek...

8.1.2022

Bardzo dobry produkt - kupiony dla teścia, w połączeniu ze słuchawkami soundcore q10 działa to rewelacyjnie, nie ma opóźnień jeżeli chodzi o TV - także można oglądać tv w słuchawkach a inne osoby dźwięk czy to z tv czy z kina domowego. Bardzo dobra jakość i mega prosta obsługa.

28.10.2021

Po początkowych problemach z parowaniem słuchawek w trybie TX usłyszałem dźwięk na dobrym poziomie. Nie jest on w/g mnie dobrze dociążony isą preferowane raczej górne częstotliwości, ale nie jest źle. Biorąc pod uwagę cenę i możliwości nawet jest bardzo dobrze.

23.12.2021

Łączy się szybko i bezproblemowo. Dźwięk przesyła czysty i bez opóźnień. Mało tego, gdy ma się dwa urządzenia bez bluetooth (ja mam projektor i głośniki) to po kupnie dwóch takich urządzeń one łączą się ze sobą i wszystko działa pięknie, polecam!

26.4.2021

Używam z telewizorem i jest lepiej niż przy użyciu bt wbudowanego w TV. Pozwala na podłączenie dwóch par słuchawek. Jest mniejszy "lag". Ale niestety buczy na Jacku przy podłączonym ładowaniu. Na szczęście na spdif działa bez buczenia.

9.2.2022

Działa zgodnie z opisem. Z moimi słuchawkami ATH-ANC900BT łączy się szybko. Zasięg w mieszkaniu ok. 10 m. Nie zauważyłem opóźnień podczas oglądania filmów na Netflix czy z TV. Za krótko użytkuję aby ocenić wbudowany akumulator.

19.1.2022

Transmiter podłączony do polsat box wydaje mi się, że ma niewielkie opóźnienie ale też nie na wszystkich kanałach. Podłączony przez tv i innego tunera opóźnienia nie słyszę. Ogólnie dobry sprzęt jak za taką kasę.

19.7.2022

Jakość wykonania bardzo dobra, szybkie parowanie z urządzeniem. Jakość przesyłanego dźwięku bardzo dobra. Jedynym minusem dla mnie stare złącze USB micro B, w czasach gdy USB typu C stało się niemal standardem.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności