logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Makita UR3502. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Makita UR3502.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Makita UR3502 liczba opinii klientów wynosi 50, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 29, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.9.2021

Podkaszarka o wystarczającej mocy do koszenia niezbyt dużej powierzchni. Radzi sobie nawet z wysokimi chwastami o średnicy łodygi około 1 cm z tym, że należy stosować dość grubą żyłkę (w moim przypadku był to kwadrat 2 mm). Podczas koszenia chwastów o długich i cienkich łodygach dochodzi do ich okręcania wokół osi głowicy, co powoduje zatrzymanie pracy. Ten efekt można wyeliminować odpowiednią techniką koszenia tj. od góry do dołu. Najlepiej jest kosić regularnie, aby nie doprowadzić do nadmiernego rozrostu chwastów. Pewną wadą podkaszarki jest jej mała długość, co w przypadku osób o większym wzroście może powodować konieczność schylania się podczas koszenia. Do wad można zaliczyć również mały skok włącznika,ponieważ wystarczy lekkie poluzowanie nacisku, aby doszło do wyłączenia podkaszarki. Jest to oczywiście podyktowane względami bezpieczeństwa, ale zmusza użytkownika do utrzymywania dość mocno zaciśniętej dłoni na włączniku, co nie jest komfortowe podczas dłuższego koszenia. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości oraz 3 letni okres gwarancji (po zarejestrowaniu) polecam tą podkaszarkę.
jeszcze

21.6.2021

Bardzo dobry sprzęt do podkaszania i koszenia niewielkiego trawnika. Zaskakująco dobrze wyważony i na tyle lekki, że nie trzeba nosić pasa nośnego (który nota bene jest kiepski). Silnik niezbyt głośny i nie męczy słuchanie jego pracy, a do tego na tyle mocny, że daje sobie radę z większą trawą. Najważniejsze uwagi: 1) nie można zbyt długo pracować, bo grzeje się podkładka pod głowicą żyłkową i nagrzana owija wokół siebie trawę- trzeba po prostu robić przerwy na łyk czegoś zimnego; 2) standardowa żyłka dodana na start (1,6 mm) to jakiś kiepski żart; dosłownie łamie się na suchej trawie. Trzeba założyć minimum 2,0 mm - wtedy czuć że silnik ma te 1000W. Obsługa i konserwacja głowicy bardzo prosta.Przekładnia kątowa smarowalna (wg instrukcji co 10 roboczogodzin - widać jak uszczelnili...). Kabel zasilający urządzenie ciut za krótki; nie da się wygodnie zawiązać węzła z przedłużaczem. Generalnie do profesjonalnych kos spalinowych się nie umywa, ale z drugiej strony bije na głowę to całe marketowe badziewie. Oczywiście made in China, ale nie ma lipy.
jeszcze

16.5.2022

Dotąd używałem ASGATEC 1200W bez łagodnego rozruchu. Ta Makita ma 1000W i łagodny rozruch. Oceniam tylko pracę z żyłką. Traci trochę moment na gęstszej trawie albo cienkich zdrewniałych pędach, ale to podkaszarka. Bardzo komfortowa, chociaż osoby rzadko koszące może boleć nadgarstek, ale to chyba nieodłączny element podkaszarek elektrycznych. Na plus duży przycisk włączający, który łapie się praktycznie czterema palcami - nie obciąża to tylko jednego palca. Dobrze pomyślany uchwyt, dobrze zaprojektowane urządzenie - szybkie w montażu. Wygodne rozwijanie linki. Bardzo dobry patent z zawiesiem na kabel z tyłu. Myślę, że to bardzo dobrze wydane pieniądze.

5.6.2022

Generalnie jakosc wykonania prima sort jak na Makite przystalo. Bardzo dobrze wywazona. Korzystalem jedynie narazie na startowej zylce 1.6mm i tarczy. Z tarcza daje sobie rade przynajmniej wiekszoscia habazi i potrafi sciac male drzewka. Zdala egzamin. Z malych mankamentow to silnik szczotkowy, ale dostepnosc i cena czesci zamiennych sa na przyzwoitym poziomie w chwili pisania recenzji. Pas jest dla mnie za krotki, niby jestem ponadnormatywnych gabarytow, aczkolwiek imo powinien byc dluzszy. Zamierzajac korzystac z urzadzenia na regularne, dluzsze sesje poszukalbym zamiennika w kontekscie pasa.

26.4.2020

Robi robotę!!! Używam jej zamiast kosy spalinowej i jedyne czego żałuję to tego, że nie wybrałem wersji akumulatorowej i muszę niestety latać (działka 2000m kw.) z kablem. Nie ma hałasu, spalin i ciągłych problemów z odpalaniem... Moc porównywalna z poprzedniczką spalinową. Używam żyłki 2,4 mm i jedzie z chwastami jak z masłem!!!

21.6.2022

Solidna, mocna podkaszarka z prostym wałem lepiej przenoszącym moment obrotowy i silnikiem u góry zabezpieczonym przed zanieczyszczeniem podczas pracy! Miałem już szereg rozmaitych podkaszarek i żadna z silnikiem umieszczonym na dole "w trawie" nie przetrwała nawet jednego sezonu - niezależnie od firmy, mocy silnika etc!..

2.7.2022

Bardzo się przydała przy porządkowaniu zapuszczonego ogrodu. Użyłem żyłki dołączonej do produktu i powycinałem nią nawet wysokie rośliny, niektóre całkiem grube. Ta żyłka nie poradziła sobie tylko z łodygami grubymi na centymetr. Podkaszarka ani razu się nie zablokowała itd. Bardzo fajny produkt

22.7.2020

Podkaszarka bardzo fajna, mocna jak na elektryczną, nawet zapuszczony trawnik skosi, Liczę że jakość będzie jak zawsze w makicie na najwyższym poziomie, w tej cenie można mieć spalinową kose firmy nac ale wolałem pewność makity nawet z kablem który denerwuje - nie kosze daleko od domu

4.5.2021

Podkaszarka to mało powiedziane - to naprawdę mocna kosa elektryczna. Zgrabna, poręczna, spenetruje wszystkie zakamarki ogrodu. Materiał i wykonanie bardzo dobrej jakości. A jak długo posłuży i czy wystąpią usterki, to czas pokaże. Polecam.

30.7.2021

Sprzęt daje radę, nie potrzebuję spalinowej. gdybym miał szukać minusów to ubogie wyposażenie. Brak w zestawie podkładek i śrub mocujących nóż tnący. Kupiłem nóż i zorientowałem się, że nie mam jak go zamocować.

1.6.2021

Daje rade ale niezbyt ergonomiczna. Mimo że jestem silnym facetem, to jednak męczy mnie konieczność ciągłego trzymania włącznika, przydałaby się jakaś opcja jego zblokowania w pozycji ON.

6.7.2020

Kosa elektryczna, a kosi jak spalinowa. Podczas długiej pracy nie grzeje się i co najważniejsze nie trzeba dolewać paliwa. Naprawdę dobra alternatywa na działkę i do ogrodu.

2.10.2021

Wygodna w użyciu, lekka, dokupiłem dodatkowy akumulator, ale jeśli pracuje się regularnie, to nie jest to konieczne. Jednak zawsze warto mieć rezerwę "mocy".

6.6.2021

Jest moc. Tańsza niż Stihl o podobnych parametrach. Z wad trochę zbyt czuły włącznik na poluzowanie. Wystarczy popuścić o 1-2 mm chwyt i się wyłączy.

16.10.2018

Kilka razy skosiłem cały ogród i mogę polecić sprzęt. Wykonanie wydaje się być solidne. Radzi sobie z grubszymi łodygami chwastów.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności